دکتر نوروزی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در جلسه بررسی راهکارهای افزایش مشارکت دستگاه های اجرایی استان فارس در سامانه زیرساخت داده مکانی استان خبر داد: ابلاغ اعتبارات بودجه ای به ادارات استانی که با معاونت آمار و اطلاعات همراهی نداشته باشند، صورت نخواهد گرفت

سامانه زیرساخت داده مکانی استان فارس و راهکارهای افزایش مشارکت دستگاه های اجرایی استان در سامانه مذکور، در جلسه ای به ریاست دکتر نوروزی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، مهندس سنگی معاون آمار و اطلاعات و جمعی از مدیران کل، معاونین و کارشناسان دستگاه های اجرایی استان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

🔸به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، در این جلسه که صبح روز شنبه مورخ 1399/12/02 برگزار شد، دکتر نوروزی بر ضرورت بارگذاری اطلاعات توسط دستگاه های اجرایی استان فارس در سامانه زیرساخت داده مکانی استان فارس تاکید کرد.
🔸وی در عین حال خاطر نشان ساخت: به آن دسته از اداراتی که همراهی لازم را با معاونت آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در خصوص سامانه زیرساخت داده مکانی نداشته اند، ابلاغ تخصیص اعتبار پایان سال انجام نخواهد شد.
🔸رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس با بیان اهمیت سامانه زیرساخت داده مکانی، از دستگاه های اجرایی استان خواست در فعالیت هایی که منجر به توسعه فارس می شود مشارکت بیشتری داشته باشند.
🔸لازم به ذکر است، در این جلسه که حدود دو ساعت به طول انجامید، سامانه زیرساخت داده مکانی استان فارس معرفی شد و راهکارهای افزایش مشارکت دستگاه های اجرایی استان در این سامانه ارائه گردید.
📊سایت اینترنتی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس
📊https://www.mpo-fr.ir
📊مجله خبری در ایتا
📊https://eitaa.com/news_mag
📊مجله خبری در سروش
📊 @News_Ma

۱۳۹۹/۱۲/۰۲

گالری تصاویر